Nowoczesne Biuro Rachunkowe

Dzięki enova365 Biuro Rachunkowe, oprócz pełnej obsługi księgowej, zapewnia swoim Pracownikom i Klientom dostęp do nowoczesnego, stale rozwijanego, zawsze zgodnego z przepisami programu. Stacjonarny i mobilny dostęp przez wiele urządzeń (laptop, tablet,  smartfon) umożliwia Biurom i ich Klientom wygodną pracę z oprogramowaniem dostosowanym do wspólnych potrzeb. 

Modele pracy:

Proponowane modele pracy są wspierane przez moduły i rozwiązania dedykowane w taki sposób, aby na każdym etapie zmniejszyć koszty oraz zapewnić jak najszybszą i najbardziej sprawną komunikację, zautomatyzować pracę, dostosować aplikację do szybkiej, wygodnej i ergonomicznej pracy.

 

Biuro i klient korzystają z enova365, baza danych znajduje się w siedzibie biura lub w wynajętej serwerowni. Klient, korzystając ze zdalnego pulpitu (RDP) bądź pracując poprzez przeglądarkę, wprowadza dokumenty (faktury, listy płac itp.), które po zatwierdzeniu od razu są widoczne dla pracownika biura i gotowe do księgowania. Klient może także, z wykorzystaniem odpowiednich licencji, przeglądać (bez edycji) wybrane obszary (rozrachunki, bilanse itp.).

offline

RTEmagicC_offline_iko.pngKsięgowy w biurze rachunkowym i klient biura rachunkowego pracują w enova365, ale na różnych bazach. W zależności od tego w jakiej formie klient chce przekazywać do biura dokumenty, ma do dyspozycji poniższe warianty działania

Klient przekazuje dokumenty w formie papierowej, biuro rachunkowe skanuje dokumenty i w formie skanów wprowadza je do systemu, wykorzystuje moduł DMS z mechanizmem OCR-em, za pomocą którego sczytuje dane ze skanów. Ten model sprawdzi się również w sytuacji, gdy klient pracuje na innym systemie księgowym niż biuro.

Klient posiada możliwość eksportu do plików tekstowych, używa do tego standardowych mechanizmów dostępnych w enova365 lub dodatku Eksporty Księgowe. Biuro importuje dokumenty poprzez dodatek Importy Księgowe lub poprzez standardowe mechanizmy dostępne w systemie.

offline

Biuro rachunkowe udostępnia klientowi usługę w ramach modułu Pulpit Klient Biura Rachunkowego, za pomocą której klient loguje się do swojego konta i może przesyłać dane. Z tej usługi mogą skorzystać zarówno ci Klienci, którzy mają enova365, jak i ci, którzy mają inny system lub nie mają żadnego.

Proponowane moduły

Udostępnij