KONFERENCJA – Bezpieczny biznes z nowoczesnymi narzędziami informatycznymi

 

BEZPIECZNY BIZNES Z NOWOCZESNYMI NARZĘDZIAMI INFORMATYCZNYMI

Business Intelligence, Workflow, Bezpieczeństwo IT,  RODO, Chmura Obliczeniowa, Komunikacja w firmie.

Zapraszamy na konferencję prezentującą nowoczesne narzędzia informatyczne pomagające w wyzwaniach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstw na konkurencyjnym i ciągle zmieniającym się (także pod względem prawa) rynku. Na spotkaniu omówimy narzędzia informatyczne wspierające zarządzanie procesowe w firmie (Workflow). Będziemy pokazywać i omawiać w jaki sposób można analizować szeregi danych pochodzące z różnych źródeł w przystępnych formach graficznych (Bussines Intelligence).

Nasi specjaliści zaprezentują możliwości związane z zabezpieczeniem infrastruktury informatycznej przed atakami wirusów i złośliwego oprogramowania oraz dostosowaniem się do nowych, skomplikowanych norm związanych z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO).
Dowiemy się w jaki sposób działa chmura obliczeniowa i do czego warto ją wykorzystać. Zaprezentujemy również nowe metody komunikacji w firmie pozwalające zoptymalizować szereg procesów związanych z wydajnością pracowników.
W czasie spotkania będą dostępni nasi specjaliści, z którymi będzie można porozmawiać na w/w tematy, jak również poruszyć inne zagadnienia związane z oprogramowaniem enova365, urządzeniami UTM  (Fortinet), oprogramowaniem Sophos i inne.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja uczestników kończy się na 7 dni przed rozpoczęciem konferencji.
Zapewniamy przerwy kawowe oraz obiad.

 

Udostępnij