logo enova                                  enteo

 

Umów się na zdalną prezentację systemu enova365 !

              Księgowość, Kadry i płace, Handel, Magazyn, Business Intelligence, Workflow, CRM


 

Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem Enova365. Jest to inowacyjny, w pełni zintegrowany, skalowalny, wielomodułowy, spersonalizowany, aktualny pod względem prawnym system system klasy ERP wsparty modułami BI (Bussines Inteligence), Workflow i CRM.   System dostępny w wersji desktopowej (Windows), webowej, mobilnej (smartfon). Licencję można wykupić na własność, wynająć w abonamencie lub skorzystać z usługi wynajmu zarówno licencji jak i infrastruktury. 

 

 

                     

moduły enova365

KSIĘGOWOŚĆ

KSIĘGOWOŚĆ

To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. W pełni zgodne z bieżącymi aspektami prawnymi.

Kadry i PŁACE

Kadry i PŁACE

Elektroniczny ekspert skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników

HANDEL

HANDEL

Kompletne i nowoczesne narzędzie do obsługi procesów biznesowych w firmach o różnych profilach. Dowolny obieg dokumentów od oferty po fakturę.

Magazyn i produkcja

Magazyn i produkcja

Pełna obsługa dowolnej ilości magazynów. Produkcja umożliwia obsługę receptur/technologii i zleceń produkcyjnych. Elastyczne możliwości rozbudowy modułu dla wszystkich branż produkcyjnych.

BUSINESS INTELLIGENCE

BUSINESS INTELLIGENCE

Jak operacyjnie zagospodarować dane firmowe? Jakie kluczowe informacje potrzebuje handlowiec, jakie księgowa, a jakie szef? Czy tylko analityk może korzystać z BI? Pokażemy jak wykorzystać możliwości w zakresie operacyjnego i analitycznego modułu Bussines Intelligence w oprogramowaniu enova365.

WORKFLOW I DMS

WORKFLOW I DMS

W ciągu kilkunastu sekund sprawdź zapisy umowy z kontrahentem dzięki połączeniu on-line z Twoim systemem DMS! Zatwierdź fakturę kosztową będąc w delegacji! Prezentujemy moduł DMS do zarządzania dokumentami i moduł Workflow pozwalający tworzyć dowolne procesy pracy grupowej (np. akceptacji dokumentu zakupowego czy wniosku urlopowego).